Türkiye'nin En Büyük Online Kitap Platformu

Deniz Egece Seti
Deniz Egece Kitapları

Egece Yayınları

Deniz Egece Kitapları

Çağımızın en büyük problemlerinden biri olan fazla kilolar, fiziki olarak rahatsızlık verdiği gibi ruhsal olarak da kişiyi olumsuz yönde etkilemektedir. Bu tip sorunların önüne geçmek için diyet, spor, egzersiz, beslenme alışkanlıklarını değiştirme gibi pek çok yönteme başvurulmaktadır. Ancak çoğu zaman kişinin kendini zorlamasına rağmen istenen fiziki ölçülere ulaşması mümkün olmayabiliyor. Tam da bu noktada zayıflamak isteyenlere önemli önerilerde bulunan Deniz Egece, zayıflamayı zihinsel olarak başarmanın anahtarını, Zayıflamada Son Söz, Zayıflamada Değişim Süreci ve Zayıflamada Beslenme kitapları ile sunuyor. 

Neuroscience dallarında Nöro Natürel Beden Uzmanı olan Deniz Egece, Avrupa’da yaygın olan bilinçaltına subliminal oto-telkin kodlama yoluyla zayıflama metodunu Türkiye’de yaygınlaştırarak kilo vermede etkili değişimlere girilmesini sağlamıştır. 

Bilinçaltı Uzmanı Deniz Egece, zihisnsel antrenmanlarla zayıflamanın mümkün olabileceğini söylüyor ve kitaplarının tamamı da zihin kontrolü ile zayıflamayı başarma üzerinedir. Yani bugüne kadar zayıflama ile ilgili okuduğunuz kitaplar, uyguladığınız yöntemler ve tekniklerden eğer herhangi bir sonuç almadıysanız Deniz Egece kitapları ile tanışma zamanı gelmiş demektir. Peki, Deniz Egece kitapları ne anlatır?

1- Deniz Egece Zayıflamada Son Söz

Deniz Egece’nin zayıflama ile ilgili olarak ilk kaleme aldığı kitabı Zayıflamada Son Söz, aslında tamamen yazarın kendi yaşantısı üzerine kurguladığı bir kitap. Yazar, kitabı kaleme almadan 10 yıl öncesinde fazla kiloları ile problem yaşadığını ancak bunu kesin bir çözümünün var olabileceğini düşünerek hareket ettiğini ve neticede zihinsel olarak zayıflamanın mümkün olabileceği kanaatine vardığını belirtiyor. Zayıflamada Son Söz kitabı da bu minvalde kaleme alınmış bir eserdir. 

2- Deniz Egece Zayıflamada Değişim Süreci

Zayıflamada Son Söz ile zayıflamayı başaranlara devam niteliğinde sunulan Zayıflamada Değişim Süreci, Deniz Egece’nin yine uzmanlığını konuşturduğu bir eser. Bu kitapta, zayıflamada nasıl bir rol izleneneceğinden ziyade, zayıflamadan sonra ne şekilde hareket edilmesi gerektiğine dair önemli bilgiler verilmektedir. Fazla kilolarından şikayet edenlerin bu fazlalıklardan kurtulmak için nal bir yol izlemeleri gerektiğine dair önemli bilgiler veren Nöro Natürel Beden Uzmanı Deniz Egece, “Zamanla fazladan kilo alarak bedenini şişmanlattın, doğal ve ideal olan bedeni fazla kilolarla kaplayarak, bedenine başkaldırdın. Aslında fazla kilolarınla yabancılaştırdığın bu bedenin içinde özün olan ideal bedenin halen duruyor ve senin değişmeni bekliyor.” sözü ile hareket ederek yola koyuluyor ve buna karşı, beden içerisindeki ideal bedenin nasıl ortaya çıkacağına dair önemli bilgilere yer veriyor. 

3- Deniz Egece Zayıflamada Beslenme

Deniz Egece’nin zayıflama maratonunda kaleme aldığı son çalışması Zayıflamada Beslenme, beslenme ve kilo verme konusunda alışılagelmiş tüm tavsiyeleri geride bırakarak kişiye farklı bir bakış açısı kazandırıyor. İlk olarak zihni daha sonra bedeni besleyen kitap, günlük hayattaki ritüelleri değiştirerek, kilo vermede nasıl bir yol izlenmesi gerektiği hakkında okuyucuya doğru yaklaşımlar sunuyor.  Yazar kitabı yazmaya başladığı sıralarda yoğun bir kilo verme sürecinde olduğunu  ve diyeti bıraktığında  kısa sürede verdiği kilolardan fazlasını aldığından bahsetmiştir. Daha sonra hiç diyet yapmadan Zayıflamada Beslenme adlı kitabı yayına hazırladığı süreçte, diyet yapmadan, doğru egzersiz yöntemiyle ve bedenini zorlamadan kısa bir sürede 13 kilo verdiğini söylüyor.

Her üç çalışmanın birbirinin devamı niteliğinde olduğunun bilinci ile hareket etmek gerekir. Set şeklinde sipariş verebileceğiiniz Deniz Egece kitapları ile kısa sürede bilinçaltı gücünüzle zayıflamayı başaracaksınız. 

Our Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

Today Deals
In Book

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

The Best Book
of Summer 2016

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.