Türkiye'nin En Büyük Online Kitap Platformu

Deniz Egece Seti
Deniz Egece Seti

Egece Yayınları

Deniz Egece Kitapları Egece Yayınları Deniz Egece, zayıflama yöntemlerini diyet, spor gibi klişe yöntemler uygulamak yerine zayıflamayı, zihinsel olarak başarmanın anahtarını kitaplarında sunmaktadır. Beslenmeyesine azami derecede dikkat ettiği halde zayıflayamayanların sorunlarına zihin gücünü kullanarak zayıflamayı sunan Deniz Egece, kaleme aldığı 3 kitabı ile zayıflamada yeni bir trend oluşturuyor. Deniz Egece kitapları, bugüne kadar yazılmış tüm zayıflama ve diyet kitaplarından çok daha farklı metotlar uygulatarak zayıflama yolunda farklılık arz ediyor. Deniz Egece, Zayıflamada Son Söz ile başlayan kitap, Zayıflamada Değişim Süreci ve Zayıflamada Beslenme kitabı ile yoluna devam ediyor. Yeni çalışması Zayıflamada Hareket adlı kitabı, çok kısa bir süre içinde okuyucuları ile buluşturulacak.

"Ne Okuyayım" derdine son veren çözümler

Sizin yerinize kitapları inceliyoruz.

Neden? Deniz Egece Kitapları?

Zayıflamayı Zihinsel Olarak Başarmak İsteyenlere...

Bir Kitap Nasıl Zayıflatır?

Neuroscience dallarında Nöro Natürel Beden Uzmanı olan Deniz Egece, Avrupa’da yaygın olan bilinçaltına subliminal oto-telkin kodlama yoluyla zayıflama metodunu Türkiye’de yaygınlaştırarak kilo vermede etkili değişimlere girilmesini sağlamıştır. 

1- Deniz Egece Zayıflamada Son Söz

Deniz Egece’nin zayıflama ile ilgili olarak ilk kaleme aldığı kitabı Zayıflamada Son Söz, aslında tamamen yazarın kendi yaşantısı üzerine kurguladığı bir kitap. Yazar, kitabı kaleme almadan 10 yıl öncesinde fazla kiloları ile problem yaşadığını ancak bunu kesin bir çözümünün var olabileceğini düşünerek hareket ettiğini ve neticede zihinsel olarak zayıflamanın mümkün olabileceği kanaatine vardığını belirtiyor. Zayıflamada Son Söz kitabı da bu minvalde kaleme alınmış bir eserdir. 

2- Deniz Egece Zayıflamada Değişim Süreci

Zayıflamada Son Söz ile zayıflamayı başaranlara devam niteliğinde sunulan Zayıflamada Değişim Süreci, Deniz Egece’nin yine uzmanlığını konuşturduğu bir eser. Bu kitapta, zayıflamada nasıl bir rol izleneneceğinden ziyade, zayıflamadan sonra ne şekilde hareket edilmesi gerektiğine dair önemli bilgiler verilmektedir. Fazla kilolarından şikayet edenlerin bu fazlalıklardan kurtulmak için nal bir yol izlemeleri gerektiğine dair önemli bilgiler veren Nöro Natürel Beden Uzmanı Deniz Egece, “Zamanla fazladan kilo alarak bedenini şişmanlattın, doğal ve ideal olan bedeni fazla kilolarla kaplayarak, bedenine başkaldırdın. Aslında fazla kilolarınla yabancılaştırdığın bu bedenin içinde özün olan ideal bedenin halen duruyor ve senin değişmeni bekliyor.” sözü ile hareket ederek yola koyuluyor ve buna karşı, beden içerisindeki ideal bedenin nasıl ortaya çıkacağına dair önemli bilgilere yer veriyor. 

3- Deniz Egece Zayıflamada Beslenme

Deniz Egece’nin zayıflama maratonunda kaleme aldığı son çalışması Zayıflamada Beslenme, beslenme ve kilo verme konusunda alışılagelmiş tüm tavsiyeleri geride bırakarak kişiye farklı bir bakış açısı kazandırıyor. İlk olarak zihni daha sonra bedeni besleyen kitap, günlük hayattaki ritüelleri değiştirerek, kilo vermede nasıl bir yol izlenmesi gerektiği hakkında okuyucuya doğru yaklaşımlar sunuyor.  

Zayıflamada Son Söz Deniz Egece
Zayıflamada Değişim Süreci Deniz Egece
Zayıflamada Beslenme Deniz Egece

Deniz Egece kitapları ile zihinsel zayıflamayı başarmaya hazır olun…