Pedagogların Önerdiği Kitaplar ( Mahallenin En Mutlu Bebeği – Mahallenin En Mutlu Yumurcağı – Sınır Koyma 1 – Sınır Koyma 2 )

Pedagogların önerdiği sınır koyma seti

Pedagogların önerdiği kitaplar, çocuklarıyla iyi iletişim kurarak onları nasıl yetiştireceğini öğrenmek isteyen ebeveynler için vazgeçilmez kitaplardır.

Çocuklarınız ile etkili iletişim kurmak, onların dilinden anlamak ya da onları nasıl doğru bir şekilde yetiştireceğinizi öğrenmek istiyorsanız, pedagogların önerdiği kitaplar sizin için oldukça etkili olacaktır. Her ebeveyn, çocuklarını daha iyi anlamak ve onlara doğru bir yaklaşım sergilemek ister. Bu konuda size en büyük yardımı okuyacağınız kitaplar sağlar. Pedogoji Derneği, ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte sağlıklı iletişim gerçekleştirmeleri adına onları anlayabilmeleri ve sağlıklı yetiştirebilmeleri için okunmasının oldukça büyük bir etki yaratacağını gördükleri kitapların listesini hazırladılar. İşte pedagogların önerdiği kitaplar listesinden birkaçı…

Mahallenin En Mutlu Bebeği

Mahallenin en mutlu bebeği

 

Pedagogların önerdiği kitaplar arasında olmazsa olmaz kitaplardan biri Mahallenin En Mutlu Bebeği Pedagogların da önermesiyle birlikte Mahallenin En Mutlu Bebeği’ne karşı arz ve talep oldukça yükselmiştir. Yeni doğmuş bebeğinizin ağlamasını durduramıyor ya da daha uzun uyumasını sağlamak istiyorsanız, Pedagogların önerdiği Mahallenin En Mutlu Bebeği’ni kesinlikle okumanızı tavsiye ederiz.

Mahallenin En Mutlu Yumurcağı

Mahallenin en mutlu yumurcağı

Mahallenin En Mutlu Yumurcağı’nın yazarı, UCLA Tıp Fakültesi Pediatri Bölümü’nde asistanlık yapan Dr. Harvey Karp’tır. Uzman Dr. Harvey Karp, çocuk sağlığı, çocuk gelişimi, çevre ilişkileri ve anne sütü konusunda ülkeler çapında ün kazanmış olan bir uzmandır. Dünyaca tanınmış ünlülerden Madonna, Michelle Pfeiffer, Pierce Brosnan gibi daha birçok ünlü, çocuklarını Uzman Dr. Harvey Karp’ın teknikleriyle yetiştiriyor. Çocuğunuza vermeniz gereken doğru eğitimi vermek ve çocuklarınızla konuşurken doğru iletişim kurmayı en güzel tekniklerle anlatan Mahallenin En Mutlu Yumurcağı, çocuklarına değer veren her ebeveynin okuması gereken bir kitaptır.

Çocuğunuza Sınır Koyma

Çocuğunuza sınır koyma

Pediatri Doktoru Weldon Jordan, Çocuğunuza Sınır Koyma kitabı hakkında şu yorumu yapmıştır: “Evdeki disiplin ve davranış sorunlarını çözebilmek için pratik ve anlaşılır bir yaklaşım. Bütün ailelere tavsiye ediyorum.”

Çocuğunuzun sorumluluk sahibi olacak şekilde yetişmesini mi istiyorsunuz? O halde pedagogların önerdiği Çocuğunuza Sınır Koyma tam da size göre! Çocukların doğru yetişmesi için koyulması gereken sınırları en anlaşılır şekilde yapılmasını anlatan ve çocuklarınıza zarar vermeden onların dilinden bu sınırları koymanızı sağlayan Çocuğunuza Sınır Koyma, iyi yetişmesi istenen her çocuğun ebeveynlerinin okuması gereken bir kitaptır.

Çocuğunuza Sınır Koyma 2

Çocuğunuza sınır koyma 2

Çocuk yetiştirirken gözlerinize perde iniyor ve yanlış davranışlar mı sergiliyorsunuz? O halde pedagogların önerdiği Çocuğunuza Sınır Koyma 2’yi mutlaka okumalısınız. Çocuğunuza Sınır Koyma 2, gözlerinizi açacak mükemmel tavsiyeleri bünyesinde barındırıyor. Robert J. Mackenzie’nin yazdığı Sınır Koyma 2, çocuğunuza sınır koyarken sağlam, açık ve saygılı olmanın önemini en güzel şekilde anlatıyor. Her çocuk farklıdır ve hepsine karşı aynı davranmanız doğru olmayacaktır. Bu kitap sayesinde çocuklarınıza biricik şekilde ve onlara özel bir tutum sergilemeyi öğrenebilirsiniz. Mutlaka tavsiye ediyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir